شنبه, ۲۹ اردیبهشت, ۱۴۰۳

درباره ما

درباره هرموکا بدانید!

سلام! حالتون چطوره؟!

من سردبیر مجله هرموکام و اصلا سعی ندارم که با یک سری توضیحات اضافه خستتون کنم ولی یک موضوع رو دوست دارم صادقانه درباره خودمون باهاتون در میون بگذارم!

یک چیزی رو میدونید؟ اینکه همه ما حداقل برای یک بار هم که شده توی زندگیمون به این فکر کردیم که شاید من به اندازه کافی زیبا نیستم، شاید من به قدر کافی استعداد ندارم، ممکنه برای انجام این کار نتونم موفق بشم؟ و…. هزاران سوالی که به این شکل مثل خوره مغزمون رو بیهوده میخوره! 

دوست من، بذار یه چیزی رو بهت بگم. خیلی رک و راست! همه ما بی نقص نیستیم. همه ما قرار نیست به طور کامل از پس انجام یه کاری بر بیایم. همیشه قرار نیست دنبال تکامل باشیم! میدونم… درسته که انسان موجودی کمال گراست ولی آیا تا به حال به اینم فکر کردی که خب حالا که تو تکامل رو بدست آوردی بعدش قراره چیکار کنی؟

این نقص ها و کاستی های زندگی هر آدمیه که باعث میشن تلاش کنه، مصمم باشه، انگیزه داشته باشه و روز به روز با امید از خواب بیدار بشه تا بیشتر و بیشتر برای خواسته هاش بجنگه:). در واقع این نقص های ماست که ما رو زیبا میکنه. برای همین ما در طول زندگی به دنبال موفقیت می گردیم و برای رسیدن بهش تمام تلاشمون رو میکنیم. باور کن، همین که سعی کنی بهترین نسخه از خودت رو هر روز به دنیا و آدمای اطرافت ارائه بدی و آدما رو با ضعفاشون بپذیری و دوست داشته باشی، یعنی که تو دقیقا توی مسیر درست زندگیت قرار داری.

اینجا، توی مجله سلامت روان و جسمی همچنین مجله زیبایی و بهداشتی هرموکا تیم ما در تلاشه که به شما توی این مسیر پر از چالش ولی شیرینه زندگی کمک کنه تا به بهترینِ خودت برسی.

افتخار میکنیم از اینکه انتخاب شما هستیم.

تیم مجله خبری و سلامتی هرموکا

۰
مقالات برتر از نظر خوانندگان
۰
اشتراک در شبکه های اجتماعی
۰
نویسندگان
۰
بازدید روزانه

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist